Metody i koszt dostawy produktów:

 

1.      Poczta Polska Kurier 48 (średni czas dostawy do 2 dni roboczych od nadania)

·      Przesyłka pocztowa Kurier 48, przedpłata na konto  – 12,00 zł

·      Przesyłka pocztowa Kurier 48, pobranie  – 18,00 zł

2.      Kurier DHL (przeciętnie dostawa następnego dnia roboczego od nadania)

·      Przesyłka kurierska DHL, przedpłata na konto - 18,00 zł

·      Przesyłka kurierska DHL, pobranie - 22,00 zł

3.      Paczkomaty – klient odbiera paczkę w wybranym przez siebie paczkomacie (średni czas dostawy do 2 dni roboczych od nadani) – 10,00 zł

 

Metody płatności za zakupione produkty:

 

1.       Przedpłata na konto - dokonana po złożeniu zamówienia;

·        Zmówiony produkt wysyłamy do Klienta po otrzymaniu należności na nasz rachunek (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki). Przelewu można dokonać po otrzymaniu maila od sklepu z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji oraz numerem rachunku do przelewu. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia, za które płatność jest regulowana. Od chwili odnotowania wpłaty na koncie sklepu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

·        W przypadku, gdy wpłata za złożone zamówienie nie zostanie odnotowana w ciągu 7 dni od daty jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane.

2.       Płatność poprzez system pośredniczący w płatnościach (PayU, PayPal, Przelewy24 – dokonana w trakcie składania zamówienia)

·        Przy wyborze tej formy płatności w trakcie składania zamówienia na febebielizna.pl zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę systemu pośredniczącego w celu sfinalizowania transakcji. Od chwili odnotowania wpłaty na koncie sklepu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

3.      Płatność kartą jest możliwa przy wyborze płatności przez system pośredniczący, który oferuje taka formę.

4.      Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym.